SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Krwawy atak w Częstochowie! Policja szuka napastników

Sytuacja miała miejsce ostatniej nocy w Częstochowie, a dokładniej przy ulicy Piastowskiej. Niestety dwie osoby zostały ranne.  O sprawie poinformowało radio RMF FM.

 

Wszystko miało rozpocząć się od sprzeczki, do jakiej doszło w nocnych godzinach przy ul. Piastowskiej. Brało w niej udział czterech mężczyzn. Emocje z czasem nie opadały, a kłótnia przeobraziła się w poważną awanturę. W końcu, dwóch z mężczyzn biorących udział w całym zajściu zostało zaatakowanych przez swoich oponentów. Przedmiotami wykorzystanymi do ataku były w tym przypadku ostre narzędzia. Miały one przypominać wizualnie tak niebezpieczne rzeczy jak siekiery lub maczety. Takie są ustalenia jednej z reporterek radia RMF FM.

 

Sprawcy ataku uciekli, a ranni mężczyźni trafili do szpitala. Jeden z nich doznał obrażeń przedramienia, a drugi dłoni. Napastnicy są poszukiwani przez policje, a okoliczności nocnego zajścia są wyjaśniane przez śledczych. Nie ma również oficjalnych informacji na temat tego czy osoby odpowiedzialne za krwawy atak oraz ich ofiary wcześniej się znali.

 

 

Źródło: rmf24.pl

 
Źródło:

Kraj

Świat