Kristina Winberg (EFDD) szczerze o imigrantach i Szwecji! "Ten statek przecieka i niedługo utonie" [WIDEO]

Europosłanka Kiristina Winberg (Europe of Freedom and Direct Democracy Group) w szczerych słowach mówi o kryzysie imigracyjnym, który ma miejsce w Europie i jego konsekwencjach na przykładzie Szwecji. "Ten statek przecieka i niedługo zatonie" – mówi wprost szwedzka polityk.

"Trzeba zawsze zajmować się przyczynami problemów a nie tylko ich objawami. Powinniśmy zająć się przyczynami kryzysu migracyjnego – bardzo hojną polityką azylową. Szwecja przyjęła politykę, która wydawała się być dobrą, ale w rzeczywistości okazuje się naprawdę dramatyczna dla naszego kraju" – mówiła szwedzka europosłanka.

 

"W tej chwili jest wiele osób, które znajdują się poza Europą i starają się do niej dotrzeć. W ten sposób dochodzimy do sytuacji, kiedy w naszych krajach mamy coraz wyższe bezrobocie a przyszłość jest zagrożona. Wielu imigrantów ekonomicznych dociera do Włoch, są takie dni, że nawet tysiące osób przybywa do tego kraju a następnie stara się dotrzeć do innych krajów!" – mówiła Kristina Winberg (Europe of Freedom and Direct Democracy Group).

 

Jak się okazuje, głos przeciwny imigrantom jest słyszany w Parlamencie Europejskim. Nie tylko polscy politycy zwracają uwagę na zgubną politykę azylową prowadzoną przez Unię Europejską. Czy Europa będzie potrafiła przeciwstawić się szaleństwu unijnych biurokratów i powstrzymać kryzys zagrażający obywatelom?

 

 

Parlament Europejski

PJ
Komentarze

Kraj

Świat