Koza tak potraktowała sporą sumę w walucie euro. Spotkała ją surowa kara!

Belka to kozica pochodząca z Serbii. To co zrobiła ona ze sporą kwotą pieniędzy, nie spodobało się, a nawet załamało jej właścicieli. Zwierzę poniosło bardzo surowe konsekwencje swojego czynu.

 

Sytuacja miała miejsce na terenie serbskiej wsi Ranilowić. To tam rodzina Simic zechciała dokonać zakupu dziesięciu hektarów ziemi. W tym celu, udało im się uzbierać sumę 20 tysięcy euro.

 

Przed dotarciem na miejsce sprzedawcy, z którym małżeństwo miało sfinalizować transakcję, zostawili oni pieniądze w gotówce na stole w kuchni, a następnie wyszli. Wówczas do domu przedostała się kozica Belka, która potraktowała 20 tysięcy euro jako swój posiłek.

 

– Teść wyszedł rano po paszę dla zwierząt. Nie zauważył, że drzwi pozostały otwarte. Koza, która mieszkała z nami od kilku lat, weszła do domu i zaczęła jeść pieniądze ze stołu – zrelacjonowała opisaną sytuację Milena Simic w rozmowie z portalem dnevno.hr.

 

Z kuchni dobiegały dziwne szeleszczące odgłosy, w związku z czym członkowie rodziny udali się tam, aby zobaczyć co się stało. Wewnątrz zastali Belkę konsumującą pieniądze zostawione na stole.

 

– Zostało chyba z 300 euro, wszystkie inne pieniądze zostały pogryzione lub zjedzone – opowiedziała Milena Simic.

 

Jak twierdzi kobieta, jej mąż nie może dojść do siebie po tym zdarzeniu. Ma on „milczeć i patrzeć się w jeden punkt”.

 

Kara jaka spotkała kozę za takie potraktowanie takiej sumy pieniężnej okazała się być zapewne najsurowszą z możliwych. Dokonała ona bowiem żywota, poprzez upieczenie na rożnie.

 

 

Źródło: dnevno.hr ; tvp.info

Fot.: Pixabay

 

MB
Komentarze

Kraj

Świat