To koniec Lisa? „Tomek dostał od szefów ultimatum”

Czarne chmury nad Tomaszem Lisem. Nie chodzi już nawet o koniec małżeństwa państwa Lisów, ale także o dalszą karierę znanego dziennikarza. Jak mówi jedna z osób pracujących w redakcji „Tomek dostał od szefów ultimatum”. O sprawie informuje „Dobry Tydzień”. 

 

Trwa sprawa rozwodowa Tomasza Lisa i Hanny Lis, ale to koniec problemów dziennikarza. Najwyraźniej decydenci prowadzonego przez Lisa „Newsweeka” stracili cierpliwość. Gazeta notuje spadki sprzedaży. Jeśli włodarze czasopisma przekreślą jego karierę, zostanie mu co prawda własny portal. Pod znakiem zapytania stanęłaby również dalsza emisja programu internetowego „Tomasz Lis”.

 

Problemem może być też willa w Konstancinie, którą małżeństwo Lisów kupiło na kredyt we frankach szwajcarskich. Teraz, po podziale majątku jej sprzedaż może być mocno kłopotliwa. Tomasz Lis w mocnych słowach komentuje wydarzenia w kraju, szczególnie krytycznie odnosząc się do rządu Prawa i Sprawiedliwości. Tuż po objęciu władzy przez PiS, stracił posadę w Telewizji Polskiej, która przez wiele lat hojnie płaciła sowitą pensję jako prowadzącemu programu „Tomasz Lis na żywo”.
Źródło:

Kraj

Świat