Jacek Wilk odchodzi z Kukiz’15 i publikuje oświadczenie ws. zarzutów!

Niedawno poseł Jacek Wilk został zawieszony w prawach członka klubu Kukiz’15. Taka decyzja nastąpiła wskutek domniemanego nie oddania pożyczki, którą zaciągnął z depozytu partyjnego na potrzeby własnej kampanii. Wczoraj wieczorem na Facebooku wydał oświadczenie, w którym odnosi się do postawionych mu zarzutów.

 

Jacek Wilk przyznał, że nikt nie pytał go o zdanie, ani nie chciał poznać jego wersji wydarzeń – Nikt z członków Klubu Kukiz’15 nie zapytał mnie nigdy o zdanie w tej sprawie; nie zechciał poznać nigdy mojej wersji wydarzeń, czy choćby ustalić najistotniejsze, kluczowe dla sprawy fakty. Nikomu z tego grona nie przyszło niestety do głowy zastosować fundamentalną (w naszym kręgu cywilizacyjnym) w takich sytuacjach zasadę: zanim zawyrokujesz – wysłuchaj obu stron – pisał.

 

W swoim oświadczeniu Jacek Wilk krok po kroku opisuje fakty, mogące pomóc w dojściu do prawdy. Poniżej można przeczytać cały post:

 

 

Jacek Wilk podkreśla, że nie ma nic do zarzucenia liderowi Kukiz’15: – NIE MAM OSOBIŚCIE NIC DO ZARZUCENIA SAMEMU PAWŁOWI KUKIZOWI – ON BY CZEGOŚ TAKIEGO NIE ZROBIŁ – pisze.

 
Źródło:

Kraj

Świat