Gwiazda polskiej piłki żegna się z reprezentacją! [WIDEO]

Ta informacja zaskoczyła mnóstwo kibiców piłki nożnej w całym kraju. Znany piłkarz reprezentacji Polski oraz Borussi Dortmund ogłosił zakończenie przygody z drużyną narodową.

 

Łukasz Piszczek, bo o nim mowa, przekazał informację o swojej decyzji za pośrednictwem swojego profilu na Instragramie. Niedawno nowy selekcjoner reprezentacji Polski- Jerzy Brzęczek, przyznał na konferencji prasowej, że po rozczarowującym występie naszych piłkarzy na tegorocznym mundialu w Rosji, w najgorszej formie pod względem psychologicznym jest właśnie Łukasz Piszczek.

 

33-letni zawodnik przyznał w swoim wpisie, że decyzja ta nie jest łatwa. Uznaje on jednak zakończenie po 11 latach reprezentacyjnej kariery za racjonalne posunięcie.

 

– W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca – stwierdził w treści wpisu piłkarz.

 

Podziękował on też zarówno kibicom, jak i też trenerom, z którymi miał okazję współpracować w reprezentacji. Jak sam zaznaczył, wystąpił z orzełkiem na piersi ponad 60 razy.

 

– Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi – napisał Piszczek.

 

Poniżej pełna treść opublikowanego wpisu dołączonego do filmiku opublikowanego na Instagramie przez znanego obrońcę.

 

https://www.instagram.com/p/BmDbZsthcp9/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Źródło: Instagram/lukaszpiszczek_lp26 ; rmf24.pl

Fot.: Wikimedia Commons

 
Komentarze

Kraj

Świat