Będzie rekordowy transfer Garetha Bale’a? Gigantyczna kasa na stole!

Angielskie media przekonują, że Gareth Bale, strzelec niezwykłego gola w finale Ligi Mistrzów może zmienić barwy klubowe. Oferta ma opiewać nawet na 200 mln funtów, co byłoby historycznym rekordem.

 

Determinację w dążeniu do pozyskania Walijczyka przejawia Jose Murinho, który wysoko ceni sobie umiejętności Bale’a. Jeśli Manchester United pozyskałby piłkarza Realu Madryt, to Wyspiarze będą mieli z przodu zabójcze trio zdolne strzelić bramkę dosłownie każdemu. Alexis Sanchez, Romelu Lukaku i Gareth Bale? To brzmi jak wyzwanie.

 

Sukces drużyny z Madrytu, która w finałowym meczu Ligi Mistrzów pokonała FC Liverpool 3:1 został stłamszony słowami wypowiedzianymi przez Cristiano Ronaldo tuż po końcowym gwizdku. Co prawda we wczorajszym meczu Christiano Ronaldo nie był najjaśniejszą postacią na boisku, ale nie ma żadnych wątpliwości, że w dużej mierze dzięki jego postawie we wcześniejszych etapach walki o puchar, drużyna Realu Madryt znalazła się w finale. CR7 zdobył także koronę strzelców z 15 bramkami na koncie!

 

„Trzeba cieszyć się tym momentem. Ale w najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, co wydarzy się w mojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie. Na razie cieszmy się, kwestia jednego zawodnika nie jest obecnie ważna” – powiedział Ronaldo jednemu z hiszpańskich dziennikarzy.
Źródło:

Kraj

Świat