SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Atak nożownika w jednej z warszawskich restauracji

Tvp.info pisze, śródmiejska policja w Warszawie opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który zaatakował nożem klienta w jednym ze stołecznych lokali. Jak poinformowała policja, atak spowodowany był sprzeczką, jaka wywiązała się między mężczyznami.

Jak relacjonował nadkomisarz Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, „w jednym z lokali na ul. Nowogrodzkiej doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami”.

„Jeden drugiemu wylał przez przypadek drinka. Oblany mężczyzna zaczął domagać się zadośćuczynienia w postaci zwrotu pieniędzy za pobrudzone ubranie” – mówił Szumiata                i dodał „Mężczyzna, który rozlał drinka, miał powiedzieć, że może odkupić napój, ale nie odda pieniędzy za ubranie. Zaczęli się szarpać”.

Podczas szarpaniny oblany mężczyzna czterokrotnie dźgnął nożem drugiego. Poszkodowany, 26-letni obywatel Ukrainy, został przewieziony do szpitala.

Jak poinformował nadkom. Szumiata: „Przebieg zajścia zarejestrowały kamery. Opublikowaliśmy wizerunek napastnika”. Zwrócił się z prośbą o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 każdego, kto rozpoznaje mężczyznę.

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc pod numer (22) 60 391 58, (22) 603 91 32 albo w pisząc na adres e-mail: krp1warszawa@policja.waw.pl

Źródło: tvp.info
fot. srodmiescie.policja.waw.pl
Kraj

Świat